[title size=“1″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]4 tipy kam vyrazit na Silvestra za hranice[/title][fullwidth background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ enable_mobile=“no“ parallax_speed=“0.3″ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ padding_left=“0″ padding_right=“0″ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][fusion_text]kam na silvestra v evrope[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][fusion_text]Plánovat Silvestra na poslední chvíli není jednoduchá věc. Kdo by rád strávil poslední den v roce v jedné z evropských metropolí a odkládal to až na teď, bude si muset sáhnout hluboko do kapsy. Letenky do Londýna nebo Paříže na silvestrovský termín neklesají pod 3500 Kč, a tak je čas porozhlédnout se po nějaké jiné variantě. Nechcete přece skončit sami doma a pouštět prskavku z balkonu paneláku.

Prošli jsme všechny možnosti a do oka nám padla tato 4 města. Za prvné jsou blízko a dá se do nich levně dostat a za druhé mají výborné recenze, co se silvestrovských oslav týče. Jeďte oslavit Silvestra do Berlína, Vídně, Bratislavy nebo Budapešti.[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]Berlín[/title][fusion_text][/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][fusion_text]Silvestr v Berlíně bude určitě jeden z těch, který si budete hodně dlouho pamatovat a budete o něm vyprávět na dalších silvestrovských oslavách svým kamarádům. Kilometry ulic jsou plné stánků, koncertů a statisíců slavících lidí. Nejvíce to bude žít u Braniborské brány.

Zpáteční jízdenka se Student Agency z Prahy do Berlína vyjde na 900 Kč.[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]Vídeň[/title][fusion_text]APA6342872 - 01012012 - WIEN - ÖSTERREICH: Zahlreiche Wiener und Touristen feiern am Samstag, 31. Dezember 2011, den Jahreswechsel 2011/2012 auf dem Silvesterpfad in der Wiener Innenstadt. Im Bild: Feuerwerk zum Jahreswechsel beim Wiener Riesenrad im Prater. APA-FOTO: GEORG HOCHMUTH[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][fusion_text]Jestli chcete na Silvestra zkusit trochu něco jiného než běžnou divokou party, z které se budete léčit ještě několik dní, pak určitě zkuste Vídeň. I na Silvestra můžete ve Vídni zajít na několika chodové menu, místo diskotéky navštívit operu, klasický koncert nebo některý z významných novoročních plesů. Ale pokud přeci jen hledáte přeplněné bary, hlasitou muziku v ulicích a davy radujících se lidí, tak pak i pro vás je Vídeň to správně místo.

Zpáteční jízdenka se Student Agency z Prahy do Vídně vyjde na 760 Kč.[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]Bratislava[/title][fusion_text]kam na silvestra v evrope[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][fusion_text]Bratislava se už několik let objevuje na předních místech žebříčků hodnotících silvestrovské oslavy v Evropě a ve světě. Díky spektakulární show se organizátorům daří každý rok do Bratislavy nalákat desetitisíce návštěvníků, kteří si mohou celý den užívat různé zábavné programy, atrakce a vystoupení známých slovenských celebrit.

Zpáteční jízdenka se Student Agency z Prahy do Bratislavy vyjde na 680 Kč.[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]Budapešť[/title][fusion_text]kam na silvestra v evrope[/fusion_text][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][fusion_text]Rozmanitá Budapešť vás nezklame, ať už se tam vydáte kdykoliv. A už vůbec ne, pokud se tam vydáte na silvestrovské oslavy. Zažijete Silvestra v netradičním stylu. Můžete se nechat hýčkat v lázních a pak si užít velkou party, která se tam koná. Můžete vyrazit do rušných ulic města nebo strávit celý večer na palubě jedné z party lodí brázdících vody Dunaje. Nudit se rozhodně nebudete.

Zpáteční jízdenka se Student Agency z Prahy do Budapešti vyjde na 1000 Kč, vlak s Českými drahami stojí od 1104 Kč.[/fusion_text][/fullwidth]