Jak na levné letenky? To je dobrá otázka a téma na celý den. Existuje celá řada faktorů, které ovliňují cenu letenky a pro běžného smrtelníka je skoro nemožné se ve všem orientovat. My z Doby Letové máme rádi věci jednoduše, a tak jsme připravili základní návod pro všechny začínající letenkové slídily.

Zajímá vás, kdy je dobré nakupovat letenky, abyste našli co nejvýhodnější ceny? V následující infografice se dozvíte hlavní zásady při hledání levných letenek. Jedná se o osvědčený postup, který používáme mimo jiné i my při vyhledávání akčních letenek pro náš blog Dobaletová.cz.

jak na levné letenky
Další tipy na levné letenky

Naše infografika Jak na levné letenky obsahuje jen základní principy pro vyhledávání letenek ve vyhledávačích. Pro více informací, jak nakupovat levné letenky, můžete navštívit například blog Travelhacking.cz cestovatele Petra Nováka, který mimo jiné pořádá fajn kurz s názvem Travel Hacking na Naučmese.cz, kde se dozvíte spoustu dalších tipů na levné cestování. V blízké době se můžete těšit na další užitečné návody na levné cestování od nás z Doby Letové 🙂

Copyright © 2015 DobaLetova.cz

Veškerý obsah tohoto příspěvku včetně infografik je předmětem autorského práva cestovatelského portálu Dobaletova.cz. Naše infografiky lze volně použít a šířit na jakékoliv webové stránce za následujících podmínek:

1. Jejich obsah a grafika nebudou nijak modifikovány.

2. Na webovou stránku, kde je infografika umístěna, musí být vložen funkční odkaz na náš web v následující podobě:

http://www.dobaletova.cz