„Cestovat může každý“, píšou Petr a Matouš ve své knížce Travel Bible, o které se v Čechách mluvilo ještě hodně dlouho předtím, než vůbec vyšla. Není se čemu divit, kluci jsou sami ostřílení cestovatelé a dobře ví, o čem píšou. Jejich rady a tipy jsou tak unikátní, že i na světovém knižním trhu budete těžko hledat srovnatelnou publikaci. 

Konec výmluv, že nemáte čas, peníze, že máte byt na hypotéku, děti nebo psa. Kluci z Travel Bible vám ukážou cestu, i když zrovna máte hluboko do kapsy nebo závazky, které vás drží na jednom místě. Jen musíte vědět jak. Jak říká Petr a Matouš, chce to jen znát několik důležitých triků od těch, kteří už svůj batoh sbalili. A přesně ty pro tebe dali kluci dohromady. Tahle kniha není cestopis, ale návod na to, jak velkou pouť vůbec začít. Poradí ti, co říct šéfovi, aby tě pustil z kanceláře na celou zimu, kdy a kde koupit nejlevnější letenku, i jak vidět víc než reportér National Geographic.

Jen dnes koupíš Travel Bibli o 30% levněji

Pokud jste si Travel Bibli ještě nestihli pořídit, máte dneska (12.8.2016) super šanci to dohnat. Jenom dneska totiž můžete pořídit tištěnou verzi Travel Bible o 30% levněji. Knížka vás vyjde jen na 390 Kč (běžná cena 590 Kč), což je cena elektronické verze. Za 390 Kč dnes dostanete tištěnou verzi knihy Travel Bible, roční VIP členství v hodnotě 380 Kč, ebook 100+ tipů, jak cestovat a přitom i vydělávat a elektronickou verzi Travel Bible (Kindle, iBooks, epub, PDF). Navíc máte poštovné zdarma.