[fullwidth background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ enable_mobile=“no“ parallax_speed=“0.3″ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding_top=“0px“ padding_bottom=“0px“ padding_left=“0″ padding_right=“0″ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][title size=“1″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]Error Fare – Letenky do Peru za 7 654 Kč[/title][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=“solid“ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][images picture_size=“auto“ hover_type=“none“ autoplay=“yes“ columns=“1″ column_spacing=“13″ scroll_items=““ show_nav=“yes“ mouse_scroll=“no“ border=“yes“ lightbox=“yes“ class=““ id=““][image link=““ linktarget=“_self“ image=“http://dobaletova.cz/wp-content/uploads/2015/11/peru-machu-picchu.jpg“ alt=““][image link=““ linktarget=“_self“ image=“http://dobaletova.cz/wp-content/uploads/2015/11/letenka-peru.jpg“ alt=““][image link=““ linktarget=“_self“ image=“http://dobaletova.cz/wp-content/uploads/2015/11/peru-hory.jpg“ alt=““][/images][fusion_text]Machu Picchu, říše Inků, vysoké horské štíty pohoří And, pasoucí se stáda lam. To je jen malá část toho, na co si vzpomenete, když se zamyslíte nad Peru. Peru je třetí největší země Jižní Ameriky a stále si udržuje kulturní bohatství z dob, kdy v ní vládli Inkové. Využijte levných letenek do Peru z Amsterdamu za 7 654 Kč. Což je třetina obvyklé ceny, za kterou se dají koupit letenky do Peru z Evropy. Ale s rozmýšlením neváhejte dlouho. Letů za tuto cenu je velmi málo a míst je velmi omezené množství.

Odlet a přílet

Amstardam – London – Miami – Lima

a zpět:

Lima – London – Amsterdam

Dostupné termíny:

Například:

15.5. – 25.5.
22.5. – 1.6.
25.5. – 3.6.

+ mnoho dalších

Průběh letu

Odlet je z Amsterdamu s britskou společností British Airways. Let je do amerického Miami přes Londýn, v Miami pak přestoupíte na další let společnosti Lan Chile přímo do peruánského hlavního města Lima.

Ověřte si aktuální dostupnost letenek Praha – Lima na stránkách www.momondo.de v odkazu níže. Pro vyhledání levného letu zadejte termíny, které jsou vypsané výše. Pokud se vám termíny nehodí, neomezujte se pouze na ty vypsané, ale zkuste štěstí a vyhledejte si termín, který vám vyhovuje více.

Jedná se pravděpodobně o chybný tarif a může tak být rychle zrušen. Další plány v Peru tak plánujte až budete mít letenku koupenou a potvrzenou.[/fusion_text][imageframe lightbox=“yes“ lightbox_image=““ style_type=“none“ hover_type=“none“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ hide_on_mobile=“no“ class=““ id=““] Letenka Peru[/imageframe][separator style_type=“none“ top_margin=““ bottom_margin=“30″ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““][/one_full][one_full last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_position=“all“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]Jak se dostat do Amsterdamu[/title][fusion_text]Do Amsterdamu se dá dostat různými způsoby. Nejjednodušší je letět z Prahy přímým letem s EasyJet zpáteční letenka vyjde v tuto dobu kolem 2700 Kč. Další možností je jet autobusem s Eurolines, zpáteční jízdenka vychází na 1800 Kč a nejste limitováni v rozměrech zavazadla.[/fusion_text][title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]Ubytování v Peru[/title][fusion_text]Máte radši levnější typy ubytování nebo si rádi dopřejete komfort hotelu? Využijte různých možností podle vašich představ a rezervujte vaše ubytování na:

www.hotelscombined.com – srovnávač hotelů ze všech serverů včetně Bookingu

www.booking.com – největší výběr ubytování v hotelech

www.hotels.com – obdoba Bookingu, nabízí akci 10 nocí = 1 zdarma

www.hostelworld.com – nabízí velký výběr hostelů[/fusion_text][title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“none“ sep_color=““ margin_top=““ margin_bottom=““ class=““ id=““]Video pro inspiraci[/title]

[/one_full][/fullwidth]